(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bujak ogrodowy – nietuzinkowy mebel w ogrodzie

Szukając metod i sposobów na to, aby nasz taras czy ogród stały się piękne, coraz częściej sięgamy po nowoczesne meble ogrodowe. Jedną z propozycji od topowych producentów jest bujak ogrodowy – mebel, który pozwoli nam oderwać się od codziennych problemów i bujać w obłokach!

Bujak ogrodowy: mebel idealny do każdej przestrzeni wypoczynkowej

Nowoczesny bujak to propozycja wyjątkowa – mebel taki sprawdzi się nie tylko w klasycznych ogrodach, na tarasach, ale także wewnątrz mieszkań czy domów, gdzie możemy „przezimować” ten produkt uzupełniając wnętrze. Bujak ogrodowy zaprojektowany jest w taki sposób, aby nie tylko zaskakiwać funkcjonalnością, ale również elegancją. Nowoczesny bujak ogrodowy jest meblem, który może stać samodzielnie na balkonie lub też być uzupełniony o inne elementy wypoczynkowe.

Jak skonstruowany jest bujak ogrodowy?

Elegancki bujak ogrodowy oparty jest na konstrukcji aluminiowej – wykorzystane aluminium jest malowane proszkowo, co oznacza, że materiał ten zabezpieczono przed działaniem wilgoci i rdzą. Aluminium jest niezwykle lekkie, co ostatecznie przekłada się na wagę samego mebla i łatwość jego podnoszenia czy przenoszenia.

Wierzch bujaka ogrodowego tworzy plecionka technorattanowa. Zastosowanie technorattanu nie jest nowym pomysłem – tworzywo to jest doskonale znane w Polsce. Plecionka technorattanowa do złudzenia imituje naturalny rotang, przez co doskonale komponuje się w ogrodzie czy na tarasie i przenosi nas myślami na Daleki Wschód. Technorattan jest materiałem o wysokiej odporności na ścieranie, wnikanie brudu czy zmienne warunki atmosferyczne. Bujak ogrodowy w formie kokonu zawieszony jest nad ziemią – dzięki takiej konstrukcji możliwe jest bujanie w obłokach i oderwanie się od codziennych problemów i kłopotów. Taki meble z pewnością przypadnie do gustu wszystkim domownikom!

Róża Adamczyk

Read Previous

Klasyczne garnki kuchenne w nowej odsłonie!

Read Next

Ogród nowoczesny – jak stworzyć go od podstaw?