(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nowoczesne zestawy ogrodowe

Odpoczynek we własnym ogrodzie czy na tarasie to świetna forma relaksu. Aranżacja takiej przestrzeni nie jest dzisiaj żadnym problemem. Wykorzystując nowoczesne zestawy ogrodowe, możliwe jest zaprojektowanie wygodnego miejsca do relaksu, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie meble i dodatki wybrać?

Technorattanowe zestawy ogrodowe

Zestawy ogrodowe wykonane z technorattanu są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych. Meble technorattanowe cenione są przez wzgląd na świetne parametry techniczne, ale też estetyczny wygląd. Współcześnie takie zestawy ogrodowe tworzone są w oparciu o najnowsze trendy, dzięki czemu meble idealnie sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach. Meble technorattanowe są niezwykle lekkie – jest to efekt zastosowania aluminiowych stelaży. Dodatkowo są one malowane proszkowo, przez co aluminium nie jest podatne na korozję. Okrycie mebli technorattanowych tworzy plecionka syntetyczna. Jej nieporowata struktura nie wchłania brudu, wilgoci. Zestawy ogrodowe z technorattanu dostępne są w wielu kolorach.

Zestawy ogrodowe wypoczynkowe

Meble wypoczynkowe to przepis na udane popołudnie w ogrodzie – przekonują projektanci. Szeroki wybór mebli pozwoli na stworzenie własnego kompletu wypoczynkowego. W kolekcjach technorattanowych znaleźć można leżanki ogrodowe z regulowanymi zagłówkami, rozbudowane sofy narożne. Zestawy ogrodowe wypoczynkowe warto ustawić w cieniu rozłożystego parasola – pozwoli on uchronić się przed palącym słońcem, a dodatkowo znacząco podniesie estetykę otoczenia. Parasole ogrodowe posiadają liczne punkty regulacji, które pozwolą na precyzyjne określenie kąta padania cienia. Dodatkowym atutem jest możliwość osadzenia parasola w ziemi, jak również na dedykowanym stojaku.

Róża Adamczyk

Read Previous

Inwentaryzacja środków trwałych

Read Next

Wybierasz się do Świnoujścia?

gonbleuusa.com polska.pl ko.com