(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Setki ofert pracy czekają na Ciebie w Głosie Polskim. Sprawdź najnowsze ogłoszenia na jednym z największych portali dla Polaków pracujących w Holandii

Haga, Rotterdam, Amsterdam czy Tilburg. To główne skupiska Polaków w Holandii. Pracuje i mieszka tam, według statystyk, około 250 tys. osób. Przeważnie są to prace sezonowe przy zbieraniu owoców, warzyw, pielęgnacji ogrodów, roślin lub proste prace na produkcji. Wciąż jest to popularny kierunek do wyjazdu. Holandia gwarantuje godne zarobki i atrakcyjne miejsce do życia. Jest to kraj przyjazny i otwarty na różne kultury. Ci, co wyjechali na chwilę, zostali tam na wiele lat szukając lepszego życia. Praca za granicą w Królestwie Niderlandów nie wymaga znajomości języka. Sprawdź najnowsze oferty pracy i znajdź zatrudnienie z Głosem Polskim. 

Codziennie nowe oferty pracy. Praca w Holandii dla par, emerytów, młodych i bez doświadczenia

Kogo najchętniej szukają pracodawcy w Holandii? Od zaraz pracę znajdą pracownicy wykształceni w dziedzinie logistyki i produkcji. To tych ofert pracy jest najwięcej. Jednak im bliżej sezonu letniego, tym więcej w Głosie Polskim jest ogłoszeń, które dotyczą zbierania owoców i warzyw. Dla Polaków są to tzw. prace sezonowe. Wyjeżdżają na 2-3 miesiące i są w stanie zarobić tyle, ile w Polsce przez pół roku albo i więcej. Praca Holandia jest dostępna bez znajomości języka i dla każdej grupy wiekowej. Mieszkańcy tego kraju porozumiewają się w języku angielskim i niemieckim. 

Głos Polski – portal informacyjny dla Polaków mieszkających za granicą 

Na https://glospolski.nl/ znajdziemy wiele interesujących kategorii. Do tych najbardziej interesujących jest oczywiście zakładka “praca”. Jednak ci, co na co dzień mieszkają w Holandii, mają dostęp do najważniejszych i najświeższych informacji z tego kraju. Doświadczeni dziennikarze przekazują newsy ze świata gospodarki, finansów, sportu i kultury. Wśród kategorii ogłoszeń znajdziemy, m.in. busy transportujące Polaków z Polski do Holandii, biura rachunkowe, oferty wynajmu mieszkań lub domów czy samochody na sprzedaż. 

 

Róża Adamczyk

Read Previous

Dlaczego warto odwiedzić Kapadocję?

Read Next

Jak wypromować firmę budowlaną?