(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wygodna kuchnia w ksztalcie litery U

Kuchnia w kształcie litery U to aranżacja, która pasuje do prostokątnych i dużych pomieszczeń. W przypadku kuchni małych, lepiej zrezygnować z tego typu rozstawienia mebli, ponieważ komunikacja w obydwie strony, może zostać zaburzona.

Praktyczna kuchnia w kształcie litery U

Dlaczego tak wiele osób decyduje się na takie rozstawienie mebli? Ponieważ dzięki temu łatwiej zastosować w takich wnętrzach trójkąt roboczy. Wszystkie strefy zostają rozmieszczone zgodnie z obowiązującymi zasadami, co wpływa też na łatwość przygotowania posiłków. Z tego typu układu mebli płyną same korzyści! Kolejną zaletą jest to, że dzięki temu zyskać można zdecydowanie więcej miejsca do przechowywania różnych sprzętów kuchennych. Aczkolwiek, należy pamiętać o tym, żeby po szafkach, w takim razie nie upychać sprzętów, które w kuchni w ogóle nie zostaną wykorzystane. 

Bez górnych szafek kuchennych

Kuchnia w kształcie litery U sprawia, że często ludzie rezygnują z obecności górnych szafek kuchennych. Nikt nie powiedział, że ich obecność jest koniecznością. Z powodzeniem można z nich zrezygnować, dzięki czemu całe pomieszczenie będzie wydawało się mniej przytłoczone, a do tego lekkie. Należy jednak pamiętać o tym, żeby w takiej kuchni kuchenka i lodówka nie stały w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. Podobnie jest, jeżeli chodzi o lodówkę i zlewozmywak. Tego typu rozstawienie mebli pasuje nie tylko do zamkniętych pomieszczeń. Można również o tym pomyśleć, jeżeli ktoś chciałby urządzić kuchnię połączoną z salonem. 

 

Róża Adamczyk

Read Previous

Postaw na najnowocześniejsze rozwiązania do Twojej łazienki. Sklep z armaturą sanitarną Frapeti.pl prezentuje swoje produkty

Read Next

Odzyskaj podatek z Norwegii z biurem rozliczeniowym. Odwiedź rozliczpodatek.pl i wybierz najlepsze biuro podatkowe