(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oryginalne meble do małej kuchni

Mała kuchnia to niezwykle funkcjonalne pomieszczenie, gdzie można postawić na bardzo ciekawe rozwiązania. Meble do małej kuchni to podstawa od której musi rozpocząć każda osoba, która chce zadbać o wystrój całego wnętrza.

Meble do małej kuchni w kawalerce

Meble do małej kuchni w kawalerce można kupić na indywidualne zamówienie, ale nie każdy może pozwolić sobie na takie szaleństwa cenowe. To jednak nie oznacza, że nie kupimy dla siebie odpowiedniego wyposażenia. Wręcz przeciwnie, bowiem istnieje wiele zestawów meblowych, które idealnie pasują do małych wnętrz. Przy czym w pierwszej kolejności zróbmy dokładne pomiary aneksu kuchennego w kawalerce, aby wiedzieć na jakie dokładnie zestawy meblowe możemy zwracać uwagę. Jest to bardzo istotny szczegół, ponieważ tylko w ten sposób uda nam się kupić coś, co będziemy mogli użyć.

Meble do małej kuchni z barkiem

Jeżeli chcemy kupić meble do małej kuchni, to zwracajmy uwagę na barek. Nie chodzi tutaj o miejsce, gdzie będziemy przechowywać ulubione trunki alkoholowe (aczkolwiek i na nie być może znajdzie się miejsce), ale o ladę, która jednocześnie będzie stolikiem (jeżeli ustawimy przy niej hokery) oraz blatem roboczym. Takie uniwersalne i wszechstronne rozwiązania są jak najbardziej pomocne, dzięki czemu zawsze uda nam się zaoszczędzić dużo miejsca. Do tego barek/lada/stół/blat roboczy stanie się taką umowną granicą pomiędzy aneksem kuchennym, a resztą częścią domu. Pozwoli to na dobre zagospodarowanie całej przestrzeni także w pokoju dziennym. 

 

Róża Adamczyk

Read Previous

Dobrze urządzona kuchnia z czarnym blatem

Read Next

Najczęściej popełniane błędy podczas holowania