(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Stół ogrodowy z szybą – prosty sposób na relaks w ogrodzie

Ogród jest doskonałą przestrzenią, aby zaaranżować w nim miejsce do relaksu. Nie trzeba wiele, aby zapewnić sobie i bliskim wygodę – stół ogrodowy z szybą oraz komfortowe krzesła sprawią, że w ogrodzie będziemy mogli podawać podwieczorki, śniadania, zapraszać bliskich na grilla. Jakie meble i dodatki wybrać?

Stół ogrodowy z szybą i dopasowane krzesła

Stół ogrodowy z szybą to jedna z chętniej wybieranych opcji zarówno do ogrodów, jak i na tarasy. Wśród rekomendowanych produktów wymienia się najczęściej stoły technorattanowe – ich szeroki wybór pozwoli na dopasowanie modelu do aktualnych potrzeb. W przypadku mebli technorattanowych atutem jest przede wszystkim trwałość: meble takie tworzone są z wysokiej jakości materiałów, zabezpieczonych przed wilgocią, ścieraniem, płowieniem. Stelaże stołów wykonane są z lekkiego aluminium, wierzch mebli okrywa plecionka technorattanowa. Szkło nie tylko zabezpiecza strukturę mebla, ale też pozwala na wygodniejsze użytkowanie, podnosi estetykę. Istotne są również wygodne, dopasowane do potrzeb krzesła. Do wyboru mamy krzesła technorattanowe, lekkie krzesła z siatką polietylenową czy krzesła rattanowe.

Stół tego typu to także pomysł na taras – stoły z szybami perfekcyjnie prezentować się będą na mniejszych i większych tarasach, pozwalając na zaaranżowanie letniej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu czy mieszkania.

Stół ogrodowy z szybą w cieniu parasola ogrodowego

Warto by stół ogrodowy z szybą ustawić w cieniu parasola ogrodowego. Nowoczesne parasole posiadają kilka punktów regulacji, co pozwoli na idealne ustawienie kąta padania cienia. Parasole takie zwracają uwagę obszernymi czaszami – są one tworzone z wysokiej jakości tkanin technicznych pokrytych warstwa poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że tkanina jest odporna na płowienie, ale też na wodę. Parasol może być osadzony na jednej z wielu podstaw – w ogrodzie chętnie stosowane są podstawy do wkopania w ziemię, jak również klasyczne podstawy wykonane z granitu. W czasie jesieni i zimy parasole powinny być okrywane pokrowcami ogrodowymi.

Róża Adamczyk

Read Previous

Mandat z fotoradaru – co warto o nim wiedzieć?

Read Next

Kuchnia dopasowana do potrzeb!