(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Stroje kąpielowe dwuczęściowe – jak je wybierać?

Zbliżające się lato to nie tylko okres gorączkowych analiz wakacyjnych wojaży, ale też czas, w którym zastanawiamy się nad wyborem określonego stroju na plażę. Jakie dwuczęściowe stroje kąpielowe będą w 2020 roku najlepsze?

Mały biust = duży problem

Posiadaczki małego biustu nie muszą wcale czuć się gorzej ze względu na swą fizjonomię. Na rynku można znaleźć ciekawe modele dwuczęściowych strojów kąpielowych, które pozwolą ukryć ten mankament urody. Jeśli zatem kobieta chce optycznie powiększyć swój biust, powinna skupić się na klasycznych rozwiązaniach, oferowanych przez świat mody. Co zatem warto polecić?

Dobrym rozwiązaniem jest stanik push-up z usztywnionymi miseczkami. Opcjonalnie można skorzystać z dyskretnych wkładek żelowych. Dobrym pomysłem jest też zakup biustonosza z falbanami, choć ich długość i szerokość powinna być odpowiednio przemyślana. Alternatywą dla nich są modele z dużymi wzorami, które chyba najlepiej optycznie powiększają piersi. Można też nabyć stanik ze zdobieniami (np. w postaci charakterystycznych koralików).

Duży biust = jeszcze większy problem

Czy istnieją stroje kąpielowe dwuczęściowe dla kobiet ze zbyt dużym biustem? Oczywiście, że tak. Co ciekawe, panie które są „nadmiernie” obdarzone przez naturę, mogą wybierać z ogromnej grupy produktów, które dopasowane są tylko do ich potrzeb. Standardem są zatem staniki podtrzymujące piersi, obowiązkowo z szerokimi ramiączkami i analogicznym pasem pod spodem.

Kobiety z dużymi piersiami kategorycznie nie powinny nosić biustonoszy w kształcie trójkąta. Takie stroje kąpielowe dwuczęściowe wyglądają po prostu niesmacznie. Zamiast nich warto wybrać stroje gładkie, bez jakichkolwiek dodatkowych zdobień kolorystycznych, które nie będą optycznie powiększały piersi.

Szerokie biodra – co wybrać?

Jeśli kobieta posiada szerokie biodra, powinna ona zadbać o strój kąpielowy z szortami lub pełnymi figami. Dobrą praktyką jest wybór modelu o jednolitym kolorze, który nie będzie optycznie rozszerzał bioder. Warto też pomyśleć o rozbudowanym i bogato zdobionym biustonoszu, który powinien odwrócić uwagę od pełnych bioder. Zaleca się też, by kobiety o bujnych biodrach nie wybierały wyciętych fig.

Podsumowując, wybór odpowiedniego stroju kąpielowego nie jest prosty. Niemniej każda kobieta powinna poświęcić ostatnie tygodnie przed wakacyjnym wyjazdem, na krótkie zaplanowanie swojej letniej garderoby. Dzięki temu będzie ona wyglądać pięknie i szykownie w każdej sytuacji, niezależnie od kształtu własnego ciała. Uniknie ona również w ten sposób kłopotliwych wpadek!

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe.

Róża Adamczyk

Read Previous

Salon w stylu mid century modern – wybieramy narożnik

Read Next

Klasyczne garnki kuchenne w nowej odsłonie!

endingwisconsin.org asolutions.com.pl etheatreonice.org