(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zestaw ogrodowy z parasolem o ruchomej czaszy

Szukając idealnych mebli ogrodowych warto zwrócić uwagę na komplety – zestaw ogrodowy z parasolem to propozycja dla najbardziej wymagających. Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą nas nie tylko świetnym designem, ale również zastosowaniem wysokiej jakości tworzyw oraz trwałością. Co warto wiedzieć przed kupnem mebli ogrodowych?

Zestaw ogrodowy z parasolem – jakie meble wybrać?

Jakie meble ogrodowe są dzisiaj najpopularniejsze? Nie ma wątpliwości, że to technorattanowy zestaw ogrodowy z parasolem jest najchętniej kupowany. Technorattan jest materiałem doskonale znanym w polskich ogrodach – dzisiaj meble technorattanowe proponowane są w odświeżonej wersji, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Zestaw ogrodowy z parasolem tego typu sprawdzi się w różnych przestrzeniach: w ogrodzie, na werandzie, balkonie czy tarasie.

Meble technorattanowe odznaczają się lekkością – ich stelaże tworzone są z lekkich struktur aluminiowych, zabezpieczonych przed wilgocią i korozją. Wierzch mebla tworzy plecionka syntetyczna, do złudzenia przypominająca naturalny rattan. Technorattanowy zestaw ogrodowy z parasolem to gwarancja wygody i trwałości na lata.

Jak skutecznie chronić się przed słońcem?

Wybierając zestaw ogrodowy z parasolem warto zastanowić się, co lepiej spełni nasze oczekiwania: klasyczny parasol czy też może zadaszenie tarasu w formie pergoli. W przypadku zadaszenia jest to konstrukcja wznoszona modułowo z zadaszeniem wykonanym z uchylnych listew. Parasol ogrodowy z pewnością jest bardziej mobilny – dzięki odpowiedniej podstawie możemy bez trudu przesuwać go po płaskich powierzchniach tarasy czy balkonu. Pergole obejmują cały obszar tarasu, możemy uzupełnić je o rolety boczne, które ochronią nas przed silniejszymi podmuchami słońca.

Róża Adamczyk

Read Previous

Faktoring – tani sposób na finansowanie firmy

Read Next

Kawy BIO – energia na cały dzień

iedz-sie.com.pl endingwisconsin.org ko.com