(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ogrzewacz gazowy na tarasie lub w ogrodzie

Lato blisko domu warto spędzić w ogrodzie lub na tarasie. Nie trzeba wiele, by taka przestrzeń zachwycała elegancją. Wygodne meble, ciekawe dodatki – to tylko niektóre propozycje na aranżację takiej przestrzeni. Warto również zwrócić uwagę na ogrzewacz gazowy. Urządzenie to pozwoli na przedłużenie lata i odpoczynek blisko natury również w czasie chłodniejszych wieczorów.

Jak działa ogrzewacz gazowy?

Ogrzewacze gazowe to urządzenia, które jeszcze do niedawna kojarzone były wyłącznie z ogródkami letnimi w restauracjach czy przy kawiarniach. Ogrzewacze dawały ciepło i zapewniały komfort klientom, którzy zdecydowali się usiąść na świeżym powietrzu podczas chłodniejszego dnia czy wieczoru. Dzisiaj ogrzewacz gazowy możemy wykorzystywać we własnym ogrodzie czy na tarasie – urządzenia te dostosowane są dla użytkowników indywidualnych. Ogrzewacze emitują ciepło w promieniu nawet do 5 metrów, dzięki czemu skutecznie podwyższą temperaturę na obszarze strefy wypoczynkowej przy domu. Promiennik powinien stać w odpowiedniej odległości od ściany i sufitu.

Ogrzewacz gazowy – przydatne informacje

Nowoczesny ogrzewacz gazowy to urządzenie proste w obsłudze i bezpieczne. Zasilane jest one butlą z gazem, która ukryta jest wewnątrz, dzięki czemu nie wpływa ona na estetykę otoczenia. Promiennik posiada włącznik oraz pokrętło wysokości płomienia – dzięki niemu użytkownik decyduje o tym, z jaką intensywnością działa urządzenie. Butla gazowa pozwala na 15-30 godzin działania, w zależności od intensywności i wysokości płomienia. Ogrzewacze odznaczają się wysoką energooszczędnością. Ogrzewacz gazowy dostarczany jest pod nasze drzwi w częściach – musimy go samodzielnie złożyć, jednak nie jest to trudne. W zestawie znajduje się instrukcja montażu i obsługi.

 

Róża Adamczyk

Read Previous

Gdzie pasują panele led

Read Next

Matura ustna 2023

polska.pl iedz-sie.com.pl asolutions.com.pl