(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych DBK

DBK jest firmą, która w swojej ofercie posiada najróżniejsze podmioty zajmujące się obsługą, sprzedażą, ubezpieczeniami czy serwisem samochodów dostawczych i ciężarowych. Wielu przedsiębiorców korzysta z usług serwisowych DBK z wielu powodów. Przede wszystkim dla nich to samochodowy serwis ciężarowych i nie tylko! Oprócz serwisu DBK oferuje również wiele innych ciekawych dodatków, które przyciągają do siebie przedsiębiorców.

 

Serwisowanie samochodów ciężarowych u DBK – co warto wiedzieć?

 

Jeżeli chodzi o sam serwis to DBK jest bardzo profesjonalną placówką, która w możliwie błyskawiczny sposób naprawia wszystkie pojazdy, które trafiły do placówki naprawczej. Wszystko to związane jest nie tylko z profesjonalną załogą mechaników, ale również szerokimi sieciami dostępowymi na płaszczyźnie części. DBK posiada także hurtownie części, która bardzo dobrze współdziała z serwisem gwarantując szybkie naprawy. W tym biznesie czas to pieniądz dlatego wysokiej jakości obsługa połączona z szybkością jest tak ceniona.

 

W DBK znajduje się autoryzowany serwis najpopularniejszych marek samochodów ciężarowych na rynku. NA autoryzację trzeba sobie zasłużyć co dodatkowo przemawia do skorzystania z oferty serwisu DBK. Wraz z serwisem można również zamówić całodobowy Truck Assistance, który przyjedzie po ciężarówkę i przetransportuje ją do serwisu. Dla zapracowanych przedsiębiorców istnieje również możliwość skorzystania z innowacyjnej formy DoorToDBK, w której samochód zostanie nie tylko naprawiany, ale również przewożony pod wskazany adres! Dzięki temu przedsiębiorca nawet nie musi ruszać się ze swojego biura, aby ciężarówka została naprawiona i podwieziona pod firmową bramę.

 

Podsumowanie

 

Firma przewozowa prędzej czy później będzie potrzebowała wsparcia dobrego serwisu. Niestety tak mocno eksploatowane pojazdy zawsze będą potrzebować dodatkowej pomocy. To tylko samochody, które i tak pracują w pocie czoła aby finalizować najróżniejsze zlecenia w najbardziej oddalonych miejscach na ziemi.

Róża Adamczyk

Read Previous

Rozliczanie czasu pracy kierowców pojazdów ciężarowych

Read Next

Wynajem samochodów dostawczych przez firmy